Upozornění pro pacienty – omezený provoz v době nouzového stavu

Vážená paní/vážený pane,

  • S ohledem na aktuální situaci s šířením koronaviru v ČR naše klinika a pobočky nadále zůstávají vyhrazeny pouze pro akutní případy a pacienty po operaci.
  • Vstup na kliniku či pobočku je až do odvolání povolen pouze s nasazenou rouškou nebo jinou alternativou zakrytí nosu a úst.
  • Oční klinika omezuje provoz specializovaných ambulancí (sítnicová, refrakční, glaukomová, dětská, rohovková). Pacienti s již sjednanými termíny vyšetření budou přeobjednáni podle vývoje epidemiologické situace. V případě nejasností či akutních obtíží se obraťte na tel. číslo (+420) 281 865 664. Každý případ bude posuzován individuálně lékařem.
  • V souvislosti s zvýšeným rizikem šíření koronaviru žádáme DOPROVODY pacientů, aby sečkaly mimo kliniku než bude pacient ošetřen.

Děkujeme za pochopení

Během nouzových opatření a omezení provozu Vám je k dispozici Po – Pá od 9:00 do 13:00 naše vedoucí lékařka ambulancí MUDr. Jana Kacerovská Ph.D, která zajišťuje telefonickou konzultaci pro naše pacienty. V případě nutnosti konzultace prosím volejte +420 724 167 148