fbpx

Charitativní činnost

ZACHRAŇ ZVÍŘATA V ZOO

Dle usnesení vlády je Safari Park Dvůr Králové uzavřen z důvodu opatření proti šíření Koronaviru. Přestože je park veřejnosti nepřístupný, vnitřní chod zahrady se nemění, zvířecí obyvatelé nadále potřebují stejné množství potravy i každodenní péči ošetřovatelů. Podle ředitele parku pana Přemysla Rabase bude v nejbližší době nutné z důvodu nedostatku finančních prostředků zvířata přemístit do jiných zoologických zahrad ve světě a v krajních případěch některá zvířata utratit.

 

Společně s našimi zaměstnanci se připojujeme, zkrze iniciativu Zachraň zvířata v ZOO, k pomoci Safari Parku ve Dvoře Králové. Vyzýváme ty, kteří mohou a chtějí, aby také pomohli, protože jinak zvířata neuvidíme ani v těch nejlepších brýlích.

Shodli jsme se, že vzhledem k našemu oboru pozveme na snídani rysa stepního – KARAKALA prostřednictvím akce přímo nabízené Safari Parkem   >> POZVI ZVÍŘE NA OBĚD <<       #pozvizvirenaobed

 

Nicméně Safari Park ve Dvoře Králové nabízí mnoho jiných možností jak zachránit zvířata. Veškeré informace se můžete dočíst na webových stránkách Safari:

https://safaripark.cz/cz/o-zoo/novinky/podporte-safari-park-v-dobe-krizovych-opatreni

Rys stepní - KARAKAL

karakal