O nás

Patříme mezi přední oční kliniky působící v České republice. Disponujeme nejlepším vybavením a spolupracujeme pouze se špičkovými lékaři v oboru refrakční chirurgie s nejvyšším uznáním v ČR i v zahraničí.  

Rozhodujete se podstoupit plastický a estetický zákrok?  Trápí vás šedý zákal nebo některá z dioptrických vad? Oční klinika Horní Počernice poskytuje nejkvalitnější služby a oční péči českým i zahraničním klientům. Během našeho dlouholetého působení v oboru jsme provedli tisíce vyšetření, operací a zákroků, které dokázaly zlepšit život všem našim pacientům. Objednejte s k nám ještě dnes. Nabízíme profesionální jednání, krátké objednací termíny, odbornost a diskrétnost. Svěřte své oči do rukou těch nejlepších. Tým našich specialistů se o vás postará.

Na základě důkladného očního vyšetření doporučujeme klientům nejvhodnější řešení jejich zdravotního problému. Navštivte Oční kliniku Horní Počernice co nejdříve.

Používáme špičkové přístroje a aplikujeme nejmodernější postupy ošetření a léčby. Sledujeme vše, co se děje v našem oboru a spolupracujeme s předními odborníky u nás i v zahraničí, abychom mohli pacientům nabídnout to nejlepší.

K našim hlavním činnostem patří

Rozhodli jste se využít naše odborné služby?  Zavolejte na některou z našich poboček

Operace šedého zákalu a implantace nitroočních čoček jedině na Oční klinice Horní Počernice!