Femtosekundový laser LenSx®

Technická revoluce v operacích nitrooční čočky.
Laserová operace šedého zákalu k dispozici i na naší klinice.
Skvělá zpráva pro pacienty a klienty naší kliniky.

Zcela novou, špičkovou operační techniku při operacích šedého zákalu či refrakčních nitroočních operacích nabízí femtosekundový laser LenSx®.

Je to první femtosekundový laser používaný k operacím šedého zákalu, jako první získal schválení FDA pro operace v USA i evropský certifikát CE.

Při laserové operaci se nepoužívá žádný skalpel. Je nahrazen laserovým paprskem řízeným počítačem. Tato metoda je daleko přesnější než vytváření řezů manuálně nožem či jehlou.

Laser umožňuje provedení vstupního řezu, otevření předního pouzdra čočky a fragmentaci čočky. Je- li potřeba, umožňuje i korekci předoperačního astigmatismu.

Tato metoda zaručuje daleko větší komfort pro pacienta. Poskytuje dokonalou přesnost, bezpečnost a rychlejší návrat zrakových funkcí. Operace je přísně individualizovaná na míru každému oku.

Špičkovou technologii ocení jak pacienti se šedým zákalem, tak i klienti, kteří podstupují refrakční výměnu čočky a implantaci prémiové čočky multifokální.

Uvedeným laserovým přístrojem disponuje jen několik klinik v Evropě.

Výkon není hrazen ze zdravotního pojištění, pacient si doplácí.
Objednání a informace získáte na tel. číslech kliniky: 
724 167 149, 724 167 057, 281 865 664

Prim. MUDr. Kacerovský provedl  do této doby nejvíce  operací v ČR touto technikou /250/.

Veškere řezy jsou prováděny pouze laserem!!!!!! Pouze na stroji LenSx!!!!

 

Dosavadní zkušenosti potvrzují výhody tohoto špičkového přístroje - větší bezpečnost, přesnost a šetrnost nitroočního zákroku.

Femtofako se stává nedílnou součástí moderní operace lidské čočky. 

Facebook

YouTube